Kaip užblokuoti reklamas internete?

Erzina reklamos internete, kadangi tai naršymą padaro ne tik ne tokia malonia patirtimi, tačiau taip pat ir reikalaujančia kur kas daugiau laiko? Nepergyvenkite. Yra labai daug metodų, kurie gali padėti užblokuoti reklamas internete. Žinoma, viskas priklauso nuo to – per kur naršote.

Pateiksime kelis metodus ir aplikacijas, kurios padės Jūsų naršymo patirtį padaryti kur kas malonesne.

Populiariausios Reklamų Blokavimo Aplikacijos Telefonuose

Šiuo metu blokavimo programų tikrai yra gana daug. Žinoma, visada reikia palyginti bent jau kelias, nes tai gali padėti rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Trys, bene daugiausia dėmesio sulaukiančios, yra:

AdBlock

Tai yra viena labiausiai vertinamų programų, kuri tikrai padeda pasiekti kur kas patogesnį ir paprastesnį naršymą. Blokavimo plėtinys leidžia Jums išvengti varginančių iššokančių langų, žinoma, pasitarnauja ir tokiu atveju, kai žiūrite Youtube. Džiugu, kad AdBlock turi labai daug įvairių parinkčių, kurios suteikia galimybę naudotis mobiliuoju kur kas patogiau. Šį plėtinį naudoja jau daugiau nei 60 milijonų žmonių visame pasaulyje ir tai tikrai geriausiai įrodo jo galimybes ir tuo pačiu funkcionalumą. Svarbu ir tai, kad nereikia pateikti savo asmeninių duomenų siekiant pasinaudoti šio plėtinio galimybėmis. Taigi, daugiau privatumo, kurio taip siekia šio amžiaus žmogus.

AdAway

Tai yra Android telefono modeliams skirta įranga/plėtinys, kuri taip pat gali padėti Jūsų naršymą padaryti kur kas patogesniu. AdAway naudoja failą “hosts”, kuri ir padeda blokuoti tas reklamas, kurios erzina naršymo metu. Visgi, nereikia bijoti, kad Jūsų pačių internete pateiktos užklausos kur nors dings ir tai gali trukdyti matyti tą info, kuri Jums reikalinga. Tikrai ne.

Ja naudojasi kiek mažiau žmonių. Skaičiuojama, kad apie 90 tūkstančių, tačiau tikrai nemažai ir tai yra geriausias įrodymas, kad programėlė veikia labai puikiai. Žinoma, nereikia tikėtis, kad bus blokuojami absoliučiai visi skelbimai ir reklamos. Ne, tačiau daugelis – tikrai taip.

AdClear

Dar viena galimybė, kuri yra kiek universalesnė, kadangi tinka ir Android telefonams ir tiems, kurie veikia su iOS operacine sistema yra AdClear. Tai yra tikrai galingas įrankis, kuris padeda naršyti kur kas efektyviau. Blokuoja daugelį programų ir reklamų, kurios taip erzina.

Tai yra “Sene Networks” gaminys. Įmonės vardas yra žinomas daugeliui ir dažnai dėl to pasirenkama kokybė, kuri yra patvirtinta laiko. Žinoma, daugeliui patinka ir tai, kad programa yra 100 procentų nemokama, tad ja gali naudotis kiekvienas, kuris nori savo naršymo patirtį padaryti kur kas patrauklesne.

Reklamų Blokavimo Programos Windows ir Mac Kompiuteriuose

Žinoma, kad ir kokie telefonai yra svarbūs daugelio žmonių gyvenimuose, tačiau reikia nepamiršti ir kompiuterių, kurie lygiai taip pat dažnai yra naudojami kasdien. Ar yra priemonės, kurios gali padėti išvengti varginančių reklamų? Tikrai taip. Vėlgi, aptarsime kelis variantus, kurie bus derinami prie Jūsų naudojamos naršyklės.

uBlock Origin

Ši programa yra palaikoma tokiose kompiuterio naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge ir tokiose telefonų naršyklėse: Android Firefox. Patogu tai, kad veikia našiai, tačiau nesumažina naršymo greičio.

AdBlock

Ši programa yra palaikoma tokiose kompiuterio naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari  ir tokiose telefonų naršyklėse: Android Firefox ir Safari. Siūlomi ir mokami papildiniai, funkcijos, kurios suteikia blokavimo programa daugiau galimybių.

Adblock Plus

Ji veikia kompiuterinėse naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari. Ir tuo pačiu telefonų naršyklėse: dBlock Browser, Android Firefox, Safari.

Ghostery

Ši programa yra palaikoma tokiose kompiuterinėse naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera,Microsoft Edge, Safari. Tuo pačiu tinka telefonuose, kuriuose yra naršoma per: Ghostery Privacy Browser ir Android Firefox.

AdBlocker Ultimate

Palaikomos kompiuterinės naršyklės: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge. Palaikomos išmaniųjų telefonų naršyklės: AdBlocker Ultimate Browser, Android Firefox, Safari.

Kaip užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje?

Jeigu norite, kad reklama naudojant Firefox naršyklę Jūsų neerzintų, tokiu atveju siūlome rinktis AdBlock Plus. Paprasčiausiai šis įskiepis itin efektyviai veikia naršyklėje. Svarbiausia, kad nereikia jokių specifinių žinių, atsisiųsti ir išnaudoti galimybes yra paprasta. Rinkitės EasyList Lithuania + EasyList filtrą. Visada rekomenduojama palikti funkciją, kad neįkyrios reklamos galėtų būti rodomas. Tai dažniausiai yra naudinga pačiam naršytojui.  Šis įskiepis dažniausiai padeda atfiltruoti net 99 procentų reklamų.

Kaip užblokuoti reklamą Google Chrome naršyklėje?

Jeigu naršote per Google Chrome, tokiu atveju siūlome naudoti tą patį anksčiau minėtą AdBlock Plus plėtinį. Pirmiausia, žinoma, reikia įdiegti. Toliau spauskite “Parinktys”. Taip pat reikia rinktis, kad būtų įjungtas filtras EasyList Lithuania+EasyList. Galite irgi rinktis, ar norite, kad neįkyrios reklamos liktų arba, kad nerodytų ir jų. Vėlgi, didžioji dalis bus blokuojama, tad tai leis Jums naršyti patogiai kaip niekada.

Naršyti ne tik išmaniai, tačiau ir išvengiant varginančių reklamų tikrai yra įmanoma. Svarbiausia – pasinaudoti galimybėmis. Jos ir yra skirtos tiems, kurie vertina savo naršymo kokybę.