Pildyk Greičio Matuoklė

Sužinokite savo Pildyk mobilaus interneto išsiuntimo bei parsiuntimo greitį vienu paspaudimu nemokamai!

Matuoklė > Interneto Tiekėjai > Pildyk

3.0
Rated 3.0 out of 5
3.0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
Excellent50%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible50%
Naujausius Pildyk atsiliepimus galite rasti šio puslapio apčioje.

PILDYK (oficialus tinklapis) – išankstinio mokėjimo korteles siūlantis paslaugos tiekėjas, kuris šiuo metu labiausiai orientuojasi ne į pokalbių planus, tačiau interneto paslaugas, kurios daugeliui kortelių turėtojų ir yra prioritetas. PILDYK greičio matuoklė padės Jums įvertinti – kaip greitai naršote ir ar paslaugos tiekėjas tikrai siūlo tokį greitį, kurį žadėjo.

Pildyk siūlomi planai

Šiuo metu PILDYK siūlomi interneto planai yra derinami kartu su pokalbių arba SMS paketu. Siūlomi neriboti GB ir neriboti pokalbiai: dienai, savaitei arba mėnesiui.  Taip pat: 199 min + 5 GB, 199 min + 10 GB, 199 min + neriboti  GB, neribotos min + 5 GB ir neribotos min + 10 GB. O ko reikia Jūsų naršymui kasdien?

Palikite atsiliepimą apie Pildyk greitį

Prašome įvertinti jūsų patirtį su Pildyk internetu, 1 žvaigždutė – labai prasta, 5 žvaigždutės – labai gera. Leiskite kitiems vartotojams žinoti kokiame Lietuvos regione naudojatės P{ildyk internetu ir kitas pastabas, jei turite.

Pildyk interneto atsiliepimai

Rated 1.0 out of 5
March 27, 2024

Dėl PILDYK menesinio plano kuriame yra 5G risys man negaudo 5G. Aš naudojuosi paprastu planu kaip 4G. Nei jūs nesugebat sutvarkyti interneto ir tik kaltinats klientus kad su jusu irenginiais yra negerai. Tai patikėkit patikrinau naujame telefone. Čia jus aferizma pradėjos daryti. Tai neapgaudinėkit žmoniu ir savo kapgauleės pinogu nebesirinkit. Nes jau nervus išėde jusu tas internetas. Tad manau reikes keisti operatoriu

Raigiardas
Rated 1.0 out of 5
March 19, 2024

4g internetas išvis nepastovus, savaitgalį Max 0.7mbs greitis.. gryžti į akmens amžių.. anksčiau to nebuvo o dabar vis blogiau ir blogiau.. teks pereiti į kitą tinklą..nes taip ir toliau neįmanoma.

Deividas
Rated 5.0 out of 5
March 30, 2023

geras planas

Irma
Rated 5.0 out of 5
February 14, 2023

pigus

Romas