Kaip užblokuoti reklamas internete?

Erzina reklamos internete, kadangi tai naršymą padaro ne tik ne tokia malonia patirtimi, tačiau taip pat ir reikalaujančia kur kas daugiau laiko? Nepergyvenkite. Yra labai daug metodų, kurie gali padėti užblokuoti reklamas internete. Žinoma, viskas priklauso nuo to – per kur naršote.

Pateiksime kelis metodus ir aplikacijas, kurios padės Jūsų naršymo patirtį padaryti kur kas malonesne.

Populiariausios Reklamų Blokavimo Aplikacijos Telefonuose

Šiuo metu blokavimo programų tikrai yra gana daug. Žinoma, visada reikia palyginti bent jau kelias, nes tai gali padėti rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Trys, bene daugiausia dėmesio sulaukiančios, yra:

AdBlock

Tai yra viena labiausiai vertinamų programų, kuri tikrai padeda pasiekti kur kas patogesnį ir paprastesnį naršymą. Blokavimo plėtinys leidžia Jums išvengti varginančių iššokančių langų, žinoma, pasitarnauja ir tokiu atveju, kai žiūrite Youtube. Džiugu, kad AdBlock turi labai daug įvairių parinkčių, kurios suteikia galimybę naudotis mobiliuoju kur kas patogiau. Šį plėtinį naudoja jau daugiau nei 60 milijonų žmonių visame pasaulyje ir tai tikrai geriausiai įrodo jo galimybes ir tuo pačiu funkcionalumą. Svarbu ir tai, kad nereikia pateikti savo asmeninių duomenų siekiant pasinaudoti šio plėtinio galimybėmis. Taigi, daugiau privatumo, kurio taip siekia šio amžiaus žmogus.

AdAway

Tai yra Android telefono modeliams skirta įranga/plėtinys, kuri taip pat gali padėti Jūsų naršymą padaryti kur kas patogesniu. AdAway naudoja failą “hosts”, kuri ir padeda blokuoti tas reklamas, kurios erzina naršymo metu. Visgi, nereikia bijoti, kad Jūsų pačių internete pateiktos užklausos kur nors dings ir tai gali trukdyti matyti tą info, kuri Jums reikalinga. Tikrai ne.

Ja naudojasi kiek mažiau žmonių. Skaičiuojama, kad apie 90 tūkstančių, tačiau tikrai nemažai ir tai yra geriausias įrodymas, kad programėlė veikia labai puikiai. Žinoma, nereikia tikėtis, kad bus blokuojami absoliučiai visi skelbimai ir reklamos. Ne, tačiau daugelis – tikrai taip.

AdClear

Dar viena galimybė, kuri yra kiek universalesnė, kadangi tinka ir Android telefonams ir tiems, kurie veikia su iOS operacine sistema yra AdClear. Tai yra tikrai galingas įrankis, kuris padeda naršyti kur kas efektyviau. Blokuoja daugelį programų ir reklamų, kurios taip erzina.

Tai yra “Sene Networks” gaminys. Įmonės vardas yra žinomas daugeliui ir dažnai dėl to pasirenkama kokybė, kuri yra patvirtinta laiko. Žinoma, daugeliui patinka ir tai, kad programa yra 100 procentų nemokama, tad ja gali naudotis kiekvienas, kuris nori savo naršymo patirtį padaryti kur kas patrauklesne.

Reklamų Blokavimo Programos Windows ir Mac Kompiuteriuose

Žinoma, kad ir kokie telefonai yra svarbūs daugelio žmonių gyvenimuose, tačiau reikia nepamiršti ir kompiuterių, kurie lygiai taip pat dažnai yra naudojami kasdien. Ar yra priemonės, kurios gali padėti išvengti varginančių reklamų? Tikrai taip. Vėlgi, aptarsime kelis variantus, kurie bus derinami prie Jūsų naudojamos naršyklės.

uBlock Origin

Ši programa yra palaikoma tokiose kompiuterio naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge ir tokiose telefonų naršyklėse: Android Firefox. Patogu tai, kad veikia našiai, tačiau nesumažina naršymo greičio.

AdBlock

Ši programa yra palaikoma tokiose kompiuterio naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari  ir tokiose telefonų naršyklėse: Android Firefox ir Safari. Siūlomi ir mokami papildiniai, funkcijos, kurios suteikia blokavimo programa daugiau galimybių.

Adblock Plus

Ji veikia kompiuterinėse naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari. Ir tuo pačiu telefonų naršyklėse: dBlock Browser, Android Firefox, Safari.

Ghostery

Ši programa yra palaikoma tokiose kompiuterinėse naršyklėse: Chrome, Firefox, Opera,Microsoft Edge, Safari. Tuo pačiu tinka telefonuose, kuriuose yra naršoma per: Ghostery Privacy Browser ir Android Firefox.

AdBlocker Ultimate

Palaikomos kompiuterinės naršyklės: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge. Palaikomos išmaniųjų telefonų naršyklės: AdBlocker Ultimate Browser, Android Firefox, Safari.

Kaip užblokuoti reklamą Firefox naršyklėje?

Jeigu norite, kad reklama naudojant Firefox naršyklę Jūsų neerzintų, tokiu atveju siūlome rinktis AdBlock Plus. Paprasčiausiai šis įskiepis itin efektyviai veikia naršyklėje. Svarbiausia, kad nereikia jokių specifinių žinių, atsisiųsti ir išnaudoti galimybes yra paprasta. Rinkitės EasyList Lithuania + EasyList filtrą. Visada rekomenduojama palikti funkciją, kad neįkyrios reklamos galėtų būti rodomas. Tai dažniausiai yra naudinga pačiam naršytojui.  Šis įskiepis dažniausiai padeda atfiltruoti net 99 procentų reklamų.

Kaip užblokuoti reklamą Google Chrome naršyklėje?

Jeigu naršote per Google Chrome, tokiu atveju siūlome naudoti tą patį anksčiau minėtą AdBlock Plus plėtinį. Pirmiausia, žinoma, reikia įdiegti. Toliau spauskite “Parinktys”. Taip pat reikia rinktis, kad būtų įjungtas filtras EasyList Lithuania+EasyList. Galite irgi rinktis, ar norite, kad neįkyrios reklamos liktų arba, kad nerodytų ir jų. Vėlgi, didžioji dalis bus blokuojama, tad tai leis Jums naršyti patogiai kaip niekada.

Naršyti ne tik išmaniai, tačiau ir išvengiant varginančių reklamų tikrai yra įmanoma. Svarbiausia – pasinaudoti galimybėmis. Jos ir yra skirtos tiems, kurie vertina savo naršymo kokybę.

Naujausi Straipsniai

10 Tinklapių nemokamoms nuotraukoms internete

Kuriant turinį dažnai reikia aukštos kokybės paveikslėlių, o nemokamų nuotraukų paieška gali gerokai palengvinti šį procesą ir neapkrauti jūsų biudžeto. Toliau pateikiamas išsamus geriausių nemokamų nuotraukų svetainių dešimtukas. Kiekviena svetainė parinkta su jos išskirtinėmis funkcijomis, kad galėtumėte išsirinkti savo poreikiams tinkamiausią šaltinį. 1. Unsplash „Unsplash“ siūlo platų daugiau nei 1 mln. nemokamų paveikslėlių rinkinį. Žinomas […]

5 Geriausios interneto naršyklės 2024

Pasirinkę tinkamą interneto naršyklę, galite gerokai pagerinti savo patirtį internete. Atsižvelkite į suderinamumą su operacine sistema, privatumo funkcijas, greitį ir unikalias funkcijas, atitinkančias jūsų poreikius. Nesvarbu, ar pirmenybę teikiate sklandžiai integracijai tarp įrenginių, ar pažangioms saugumo funkcijoms, tinkamos naršyklės pasirinkimas gali būti labai svarbus. Google Chrome Operacinės sistemos: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS „Google Chrome“ […]

Kas yra daiktų internetas (IoT)?

Daiktų internetas (IoT) yra viena svarbiausių šiandienos technologijų pažangos krypčių. Jis reiškia vis didėjantį fizinių objektų, turinčių IP adresą, tinklą, kad būtų galima prisijungti prie interneto, ir ryšį tarp šių objektų ir kitų įrenginių bei sistemų, kuriuose veikia internetas. Daiktų internetas išplečia interneto ryšį ir apima ne tik tradicinius prietaisus, tokius kaip staliniai ir nešiojamieji […]

Koks interneto greitis yra geras?

Norint optimizuoti savo veiklą internete, nesvarbu, ar tai būtų transliacija, ar žaidimai, ar darbas, labai svarbu suprasti, koks yra geras interneto greitis. Interneto greitis, matuojamas megabitais per sekundę (Mbps), rodo, kiek duomenų galima išsiųsti arba priimti per sekundę. Tačiau kokio greičio jums iš tikrųjų reikia? Lietuvos interneto paslaugų teikėjai Lietuvoje žinomi interneto tiekėjai, tokie kaip […]

5 Geriausios nemokamos antivirusinės programos

Šis gidas padės išsirinkti geriausią nemokamą antivirusinę programinę įrangą jūsų poreikiams. Sužinosite kaip išsirinkti reikiamą programą ir žemiau pateiksime penkias populiariausias nemokamas antivirusines programas, kurias galite atsisiųsti. Kaip išsirinkti nemokamą antivirusinę programą? Renkantis nemokamą antivirusinę reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip: Rinkites tik tas antivirusines programas, kurios pasižymi aukštu kenkėjiškų programų ir sukčiavimo atakų aptikimo […]

Kas yra Wi-Fi ir kaip jis veikia?

Skaitmeniniame amžiuje “Wi-Fi” tapo visur esančiu belaidžio ryšio ir prieigos prie interneto simboliu. Panagrinėkime šią revoliucinę technologiją, kuri užtikrina sklandų ryšį namuose, darbo vietose ir viešosiose erdvėse. Trumpai Kas yra”Wi-Fi”? “Wi-Fi”, belaidžio tinklo sinonimas, yra labai svarbus šiuolaikiniame, nuo interneto priklausomame pasaulyje. Ši technologija, pagrįsta IEEE 802.11 standartais, leidžia įrenginiams keistis duomenimis naudojant radijo bangas, […]

Kaip sužinoti savo Wi-Fi interneto slaptažodį

Slaptažodis, saugantis interneto tinklą yra būtinas. Jis padeda užkirsti kelią savavališkam interneto naudojimui tiems asmenims, kurie už jį nemoka. Kuo daugiau įrenginių bus prijungta prie vieno tinklo – tuo ryšys bus lėtesnis. Svarbu, kad visi naudojami slaptažodžiai (tiek saugantys interneto tinklą, tiek Jūsų el. paštą ir t.t.) – būtų skirtingi, sudėtingi (turėtų didžiąsias ir mažąsias […]

Kaip pasidalinti internetu iš telefono?

Išmaniųjų telefonų eroje niekam nepaslaptis, kad kad Jūsų mobilusis telefonas gali būti interneto sklaidos šaltiniu – beveik kiekvienas šiuolaikinis išmanusis dalintis internetu su kitu vartotoju: tiek naršančiu per mobilųjį telefoną, tiek per planšetinį arba nešiojamą kompiuterį. Reikia atsiminti, kad norint dalintis internetu iš telefono – skleidėjas privalo pats turėti prieigą prie interneto – mobiliaisiais duomenimis […]

10 Būdų kaip pagreitinti interneto greitį namuose

Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame skaitmeniniame pasaulyje vangus interneto ryšys gali būti nusivylimo ir kliūčių šaltinis. Nesvarbu, ar dirbate namuose, žiūrite mėgstamas laidas, ar žaidžiate internete, greitesnis interneto greitis gali žymiai pagerinti jūsų patirtį. Laimei, yra keletas paprastų ir veiksmingų būdų, kaip padidinti interneto greitį namuose. 1. Išbandykite savo dabartinį greitį: Sužinokite dabartinį savo interneto greitį, pasinaudoję […]

Kas Yra VPN ir Kam Jis Naudojamas

Kas yra VPN? VPN trupinys reiškia „Virtualų privatų tinklą“. Tai yra interneto duomenų srauto šifravimo paslauga, kuri padeda paslėpti Jūsų tapatybę virtualioje erdvėje. Geriausi VPN Tiekėjai Kokia VPN nauda? VPN tikslas yra suteikti Jums daugiau anonimiškumo virtualioje erdvėje. Privatumas itin svarbus naršant prisijungus prie viešo Wi-Fi tinklo ir panašiais atvejais. Jeigu Jūsų kompiuteryje bus įjungtas […]

Kaip išvalyti ir pagreitinti telefoną?

Kalbant apie telefono valymą minėsime tik Android ir Apple modelius, kadangi Windows ir bet kokie kiti mažiau žinomi – perkami retai, tad ir informacija apie jų “prikėlimą” antram gyvenimui dažniausiai ne tokia svarbi. Ar tikrai reikia reguliaraus telefono valymo? Gal jis turi veikti visada nepriekaištingai? Tikrai nereikia tokių didelių lūkesčių kelti telefonui, kadangi jis, kaip […]

Tamsusis Internetas – Kas tai?

Internetas daugeliui žmonių yra labai svarbi gyvenimui reikalinga priemonė. Tiek dėl pramogų, tiek dėl darbo, svarbiausia, informacijos, kuri šiuo metu pasiekiama gana paprastai bei greitai. Tiesa, yra ir kita interneto pusė, kuri pažįstama mažesniam žmonių ratui. Tai yra tamsusis internetas apie kurį galima išgirsti labai daug mitų, tačiau bet kuriuo atveju – jis visada labai […]

Kaip Veikia Internetas Pasaulyje ir Lietuvoje

Greičio matuoklė > Interneto Istorija Daugelis mūsų kasdien jungia kompiuterius, telefonus, naršo juose, bendrauja, ieško informacijos, galiausiai, dirba. Turbūt sutiksite, kad šiais laikais internetas yra svarbus kaip oras, kadangi kasdienybė be jo taptų ne tik mažiau informuota, tačiau ir sudėtingesnė. Grįžti į laikus, kai apie internetą buvo kalbama nedrąsiai ir kuriamas vietinis tinklas atrodė kaip […]

Interneto Greičio Sąvokos

Greičio matuoklė > Sąvokos Atsisiuntimo Greitis – Atsisiuntimo greitis reiškia greitį, kuriuo skaitmeniniai duomenys perduodami iš interneto į kompiuterį. Išsiuntimo Greitis – Išsiuntimo arba įkėlimo greitis yra greitis, kuriuo prisijungę duomenys perduodami iš jūsų kompiuterio į internetą. Ping – „Ping“ tai kompiuterių tinklo administravimo programinė įranga kuri parodo kompiuterio pasiekiamumą interneto protokolo (IP) tinkle. Ping taip pat gali […]

Inkognito Režimas Naršyklėje – Gidas ir Paaiškinimai

Turbūt visiems, kurie naudojasi kompiuteriu bei internetu, teko nors kartą naršyti per inkognito režimą. Nors kai kurie juokiasi, kad tai yra naršymo būdas skirtas tiems, kurie kažką slepia, tačiau sutikite, dažnai jis įjungiamas ne dėl slapto naršymo, tačiau dėl to, kad nesinori palikti savo „istorijos“ bibliotekoje, darbo kompiuteryje ir panašiai. Kas Yra Inkognito Rėžimas Naršyklėje? […]

Kur yra greičiausias internetas?

Nors jau nebegalima taip drąsiai teigti, kad internetas Lietuvoje yra pats greičiausias pasaulyje, tačiau karūnos – niekas mums nenuims, kadangi vis dar esame lyderiai, kurie rodo kitoms valstybėms – kaip reikia užtikrinti interneto sklaidą, o lietuviai demonstruoja – kaip reikia naršyti. Interneto greitis pasaulyje, taip pat kaip ir Lietuvoje, fiksuojamas ne tik ryšio greičiu, tačiau […]

Kaip Veikia Internetas Pasaulyje ir Lietuvoje

Daugelis mūsų kasdien jungia kompiuterius, telefonus, naršo juose, bendrauja, ieško informacijos, galiausiai, dirba. Turbūt sutiksite, kad šiais laikais internetas yra svarbus kaip oras, kadangi kasdienybė be jo taptų ne tik mažiau informuota, tačiau ir sudėtingesnė. Grįžti į laikus, kai apie internetą buvo kalbama nedrąsiai ir kuriamas vietinis tinklas atrodė kaip mistika – būtų sunku daugeliui […]